Jak co roku o tej porze odbył się finał konkursu plastycznego "BHP w Szkole i Sporcie". Konkurs zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sulechowie i zielonogórski Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, pod patronatem Burmistrza Sulechowa i Okręgowego Inspektora Pracy w Zielonej Górze. W konkursie udział wzięli uczniowie z siedmiu szkół z terenu gminy Sulechów. Po wstępnej weryfikacji w szkołach, do ostatecznej oceny przez Komisję konkursową nadesłano 183 prace. Oddział lubuski OSPSBHP został uchonorowany przez Okręgowego Inspektora Pracy Jerzego Łabońskiego listem dziękczynnym za zaangażowanie w realizację konkursu "Bezpieczna Szkoła". Szczególne podziękowania złożono Panu Julianowi Kozłowskiemu głównemu organizatorowi konkursu.